FAQ

1. – Dlaczego?

Ponieważ lubimy, ponieważ chcemy, ponieważ możemy. Dalecy jesteśmy od określania siebie mianem „dziennikarzy” czy „profesjonalistów”. Opinie zawarte w recenzjach, wypowiedziach są tylko i wyłącznie naszymi opiniami, nie musisz ich akceptować, nie musisz się z nami zgadzać, nie musisz nas czytać. Zasada jest prosta, piszemy subiektywnie o muzyce i tyle, a może, aż tyle. Reszta nas nie interesuje.

2. – Nie zgadam się z Waszymi argumentami, opiniami!

Bardzo dobrze, oznacza to, iż masz swoje zdanie, szanujemy je i cenimy. Świat jednomyślnych marionetek byłby potwornie nudnym miejscem.

3. – Naprawdę nie mogę się zgodzić z Waszymi argumentami, opiniami!

Świetnie, napisz komentarz, jesteśmy otwarci na dyskusje. Uprzedzam, interesuje nas konstruktywna wymiana zdań. Nie mamy nic przeciwko krytyce, poparciu, ale wszelkiej maści czcze gadanina, poprzedzona wulgaryzmami, chamstwem, głupotą, analfabetyzmem nie ma i nie będzie miała racji bytu. Wszelkie komentarze są moderowane, a przed zamieszczeniem na stronie muszą zostać zaakceptowane. Skasowanie opinii nie spełniającej kryteriów trwa znacznie krócej od jej napisania. Nie trać swojego czasu.

Reklamy